Możliwość zwrotu towaru w ciągu 31 dni Wysyłka i zwrot gratis
Nain Trading
Black Week: do -60%
Dodatkowe 20% zniżki na wszystko z kodem BLACK20
dni
:
godziny
:
minuty
:

Descripción del Producto

Orientalne, ręczne tkane dywany pochodzą z wielu różnych regionów, w których tradycja tkania sięga wielu wieków wstecz. Liczba miejsc ich pochodzenia jest tak duża, jak duża jest liczba różnorodnorodnych wzorów dywanów. Znajdziesz tutaj najważniejsze kategorie różniące się od siebie pochodzeniem, konstrukcją lub metodami tkania. Pozwól się zainspirować zdjęciami różnych rodzajów dywanów.

Perskie dywany

Perskie dywany

Słynne ze swojej wyjątkowej jakości, delikatności i nieograniczonej różnorodności wzorów i projektów, tradycyjne perskie dywany wnoszą przytulność, ponadczasowy styl i odrobinę blasku do każdego domu. Przez stulecia były one tkane ręcznie, węzeł po węźle, przy użyciu czystej wełny, organicznych naturalnych barwników i delikatnego jedwabiu. To właśnie dlatego prawdziwe perskie dywany są tak popularne jako eleganckie akcesoria domowe i tak poszukiwane przez miłośników dywanów na całym świecie. Nie tylko zapewniają przytulne ciepło w pomieszczeniach, ale także dodają tego czegoś do każdego stylu życia.

Pokaż wszystkie: Perskie dywany (27961)
Nain
Nain 6827 Dywany
Tabriz
Tabriz 5029 Dywany
Bidżar
Bidżar 3788 Dywany
Moud
Moud 2863 Dywany
Isfahan
Isfahan 1021 Dywany
Kashan
Kashan 2651 Dywany
Kom
Kom 2174 Dywany
Kashmar
Kashmar 599 Dywany
Kerman
Kerman 725 Dywany
Mashhad
Mashhad 604 Dywany
Sarough
Sarough 1735 Dywany
Nowoczesne dywany

Nowoczesne dywany

Czas płynie, a wraz z nim zmienia się gust i styl. Sposób wyrażania siebie i swojego stosunku do życia zmiania się wraz z każdą przemijającą epoką. Niektóre projekty tracą popularność, inne stają się bardziej rozponawalne. Istnieją jednak i takie projekty, które stają się częścią każdego trendu i niezmiennie postrzegane są jako wspołczesne. Projekty te są proste, mają geometryczne elementy i odznaczają się minimalistyczną kolorystyką. Znajdziesz tutaj kolekcję nowoczesnych oraz współczesnych dywanów, które prawdopodobnie nigdy nie stracą swego uroku oraz popularności.

Pokaż wszystkie: Nowoczesne dywany (17965)
Perskie Gabbeh
Perskie Gabbeh 7381 Dywany
Indo Gabbeh
Indo Gabbeh 1009 Dywany
Ziegler Modern
Ziegler Modern 412 Dywany
Loom Gabbeh
Loom Gabbeh 1289 Dywany
Nepal
Nepal 79 Dywany
Nowoczesne Beludżi
Nowoczesne Beludżi 0 Dywany
Patchwork
Patchwork 1010 Dywany
Vintage
Vintage 1040 Dywany
Colored Carpets
Colored Carpets 148 Dywany
Design
Design 6773 Dywany
Berber
Berber 1084 Dywany
Design

Design

Jeśli szukasz czegoś nowoczesnego i ekskluzywnego, to designerski dywan jest właśnie dla Ciebie. Te unikatowe, ręcznie tkane dywany nadadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. W zależności od rodzaju, dywany z naszej oferty zostały zaprojektowane przez projektantów ze Skandynawii (np. dywany Sindhi) i Hamburga (dywany Sadraa).

Pokaż wszystkie: Design (6773)
Amazona
Amazona 5 Dywany
Damask
Damask 558 Dywany
Sadraa
Sadraa 1213 Dywany
Galaxy
Galaxy 2 Dywany
Panbézia
Panbézia 35 Dywany
Artisan
Artisan 26 Dywany
Ziegler Mahli
Ziegler Mahli 37 Dywany
Ziegler Design
Ziegler Design 161 Dywany
Arijana Design
Arijana Design 466 Dywany
Senses
Senses 51 Dywany
Gabbeh Design
Gabbeh Design 645 Dywany
Berber
Berber 1084 Dywany
Dywany wiejskie i nomadyczne

Dywany wiejskie i nomadyczne

Nomadzi z orientu zaczeli ręcznie wyrabiać dywany już w dawnych czasach. Ze względu na koczowniczy tryb życia ich twórców dywany te miały wielorakie przeznaczenie, na przykład jako sakwy, podkład pod namioty lub koce. Dywany są produkowane do dziś w wioskach, w których niegdyś osiedlali się nomadzi. Ich jakość wciąż pozostaje na wysokim poziomie, a sposób wyrobu niezmiennie oddaje hołd tradycji.

Pokaż wszystkie: Dywany wiejskie i nomadyczne (11641)
Hamadan
Hamadan 3168 Dywany
Shiraz
Shiraz 747 Dywany
Beludż
Beludż 756 Dywany
Baktjar
Baktjar 451 Dywany
Senneh
Senneh 645 Dywany
Heriz
Heriz 1041 Dywany
Afshar
Afshar 159 Dywany
Ghashghai
Ghashghai 3340 Dywany
Koliai
Koliai 230 Dywany
Lori
Lori 144 Dywany
Nahavand
Nahavand 116 Dywany
Patchwork & Vintage

Patchwork & Vintage

Tutaj znajdziesz autentyczne dywany w stylu vintage. Dywany te nie zostały sztucznie postarzone; to oryginalne, stare perskie i orientalne dywany, które zostały w całości odnowione. W ten sposób przeciwstawiamy się dzisiejszemu społeczeństwu konsumpcyjnemu tworząc coś trwałego o bardzo wysokiej jakości, jednocześnie czerpiąc ze starych, tradycyjnych wartości. Taki dywan vintage był przez wiele miesięcy misternie tkany ręcznie, w związku z tym ma odpowiednią jakość i swój niepowtarzalny charakter.


Pokaż wszystkie: Patchwork & Vintage (2417)
Patchwork
Patchwork 1010 Dywany
Vintage
Vintage 1040 Dywany
Kelim Patchwork
Kelim Patchwork 367 Dywany
Gumbad / Golestan

Gumbad / Golestan

Perskie dywany cieszą się dobrą opinią dzięki swojej wysokiej jakości oraz niezwykle kunsztownego wykonania. Cechy te zagwarantowały im status przedmiotów luksusowych. Powody te są ważną inspiracją dla obecnych tkaczy z Indii i Pakistanu. Dywany Gumbad i Golestan są doskonałym przykładem owej inspiracji wysoką jakością projektów dywanów ze słynnej prowincji Tabriz.


Pokaż wszystkie: Gumbad / Golestan (173)
Golestan
Golestan 153 Dywany
Gumbad
Gumbad 20 Dywany
Arijana / Mamluk

Arijana / Mamluk

Oparte na klasycznych dywanach perskich z ich typowymi wzorami, dywany te tworzą harmonię tradycji i nowoczesności.
Ozdoby, które często mają bardzo dobre pochodzenie, zostały hojnie przeniesione do naszych czasów. Te teraz prostsze implementacje wzoru w zwykłej najlepszej jakości rzemieślniczej oryginalnego węzła ręcznego nadają pomieszczeniu nowy impuls. Zawsze są wykonane z najlepszych naturalnych materiałów, takich jak owcza wełna. W równym stopniu tchną historią i współczesnością. Nowoczesne, a jednocześnie oryginalne, inspirowane klasycznymi dywanami orientalnymi i interpretowane w nieco bardziej przewiewnych wzorach, dywany te zachwycają swoim szczególnie naturalnym wyglądem i miękkością w dotyku. Wprowadź ten czarujący komfort do swojego domu i ciesz się trwałym, przyjemnym wrażeniem miękkiej naturalności.

Pokaż wszystkie: Arijana / Mamluk (3303)
Mameluk
Mameluk 294 Dywany
Moghol
Moghol 0 Dywany
Klasyczne Arijana
Klasyczne Arijana 922 Dywany
Arijana Design
Arijana Design 466 Dywany
Arijana Bakhtiari
Arijana Bakhtiari 292 Dywany
Arijana Shaal
Arijana Shaal 1353 Dywany
Ziegler

Ziegler

Dywany Ziegler czerpią swoją inspirację z klasycznych perskich dywanów. Aby nadać im postarzanego charakteru, dywany są wybielane na słońcu i pocierane kamieniami, aby delikatnie przetrzeć wzór. Dywany te są tkane ręcznie według starej tradycji. Ponadto, elementy orientalne łączą się z nowoczesnym stylem, który pozwala wielu osobom dobrze dopasować orientalny dywan do swojego wnętrza. Pierwotnie, typowy dywan tego rodzaju został zaprojektowany w kolorach kremowym, czarnym, czerwonym lub niebieskim. W zależności od jakości barwnik jest pochodzenia roślinnego lub wykonany z chromowanych kolorów.

Pokaż wszystkie: Ziegler (6595)
Ziegler Farahan
Ziegler Farahan 1697 Dywany
Ziegler Mahli
Ziegler Mahli 37 Dywany
Kazak
Kazak 1076 Dywany
Ziegler Modern
Ziegler Modern 412 Dywany
Ziegler Colored
Ziegler Colored 72 Dywany
Kilimy

Kilimy

Kilimy to fantastyczne elementy stylu, które nie mają sobie równych pod względem wszechstronności, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kilka z nich często pasuje do siebie i dzięki ich interakcji tworzy idealne dopasowanie. W naszym asortymencie mamy niesamowity wybór ponad 8000 dywanów kilimowych, które tylko czekają na odkrycie. Wybierz swój ulubiony przedmiot z ponad 7 podkategorii, od nowoczesnych po antyczne, i pozwól, aby Twoje wnętrze ożyło w nowej atmosferze. Każdy dywan kilim jest również wyjątkowy i tkany ręcznie. Tradycyjne rzemiosło ma swoje korzenie w regionie orientalnym, a kilimowe dywany są nadal wytwarzane w Iranie, Afganistanie, Pakistanie i Turcji. Wprowadź kawałek tej tradycji do swojego domu.

Więcej ciekawostek i cennych wskazówek dotyczących stylów wnętrzarskich związanych z kilimami znajdziesz w naszym Blog „Letnie dywaniki kilimowe”

Pokaż wszystkie: Kilimy (10000)
Kilimy Farsa
Kilimy Farsa 3716 Dywany
Kilimy Afgan
Kilimy Afgan 5114 Dywany
Kilimy Rosen
Kilimy Rosen 129 Dywany
Kilimy Himalaya
Kilimy Himalaya 19 Dywany
Kilimy Mosaik
Kilimy Mosaik 0 Dywany
Kelim Patchwork
Kelim Patchwork 367 Dywany
Dywany Kilimy Soozani
Dywany Kilimy Soozani 29 Dywany
Soumak
Soumak 57 Dywany
Kilimy Modern
Kilimy Modern 871 Dywany
Nimbaft
Nimbaft 239 Dywany
Kilimy Kordi
Kilimy Kordi 127 Dywany
Kilimy Turkish
Kilimy Turkish 1 Dywany
Dywany Kilimy Design
Dywany Kilimy Design 2039 Dywany
Kilimy Afgan Heritage
Kilimy Afgan Heritage 1843 Dywany
Kilimy Senneh
Kilimy Senneh 228 Dywany
Kelim Berber Design
Kelim Berber Design 120 Dywany
Afgan / Pakistański

Afgan / Pakistański

Te ręcznie tkane lub plecione dywany pochodzą z Afganistanu i Pakistanu, krajów, które mają daleko sięgającą tradycję w rękodziele dywanów. Ciepłe, ciemnoczerwone odcienie i powtarzające się zdobienia w kształcie ośmioboków są bardzo typowe dla tego typu. Trudno zauważyć jakiekolwiek różnice między tymi regionami. Warto tutaj zwrócić uwagę na określenie 2Ply lub 3Ply w nazwie dywanów. Wskazuje ona na gęstość węzłów, a tym samym ilość wysiłku włożonego w tkanie. Przykładowo, 3Ply Buchara ma większą liczbę węzłów na metr kwadratowy niż 2Ply.

Pokaż wszystkie: Afgan / Pakistański (14198)
Afghan Akhche
Afghan Akhche 566 Dywany
Tree of Life
Tree of Life 4 Dywany
Kazak
Kazak 1076 Dywany
Kilimy Afgan
Kilimy Afgan 5114 Dywany
Khal Mohammadi
Khal Mohammadi 874 Dywany
Pakistańskie 2 & 3 Ply
Pakistańskie 2 & 3 Ply 969 Dywany
Dywany rosyjskie i kaukaskie

Dywany rosyjskie i kaukaskie

Ręcznie tkane dywany wysokiej jakości są od dawna produkowane na Kaukazie i w Rosji. Oba regiony mają za sobą wielowiekową tradycję produkcji dywanów. Dywany te, w większości posiadające geometryczne wzory, niekoniecznie sięgają najwyższych standardów perskich dywanów z Nain czy Tabriz, jednakże są świetną propozycją dla codziennego użytku.


Pokaż wszystkie: Dywany rosyjskie i kaukaskie (218)
Rosja
Rosja 77 Dywany
Turkaman
Turkaman 853 Dywany
Azerbaijan
Azerbaijan 152 Dywany
Baku
Baku 2 Dywany
Dywany indyjskie

Dywany indyjskie

Indyjska produkcja dywanów rozpoczęła się prawdopodobnie w XVI wieku. Wspierana była ona przez Wielkiego Mogoła Akbara, który kazał perskim tkaczom robić dywany do swojego pałacu. Obecnie indyjskie dywany są produkowane w większych ilościach i są zazwyczaj inspirowane tradycyjnymi dywanami, między innymi perskimi lub chińskimi ornamentami. Są więc one niedrogimi alternatywami dla perskich dywanów. Warto jednak zauważyć, że ich jakość może się zdecydowanie różnić na rynku. Z uwagi na to utrzymujemy dobre stosunki z najlepszymi indyjskimi rzemieślnikami od dziesięcioleci, koncentrując się przy tym na uczciwym handlu.

Pokaż wszystkie: Dywany indyjskie (3616)
Indo Bidjar
Indo Bidjar 177 Dywany
Indo Herati
Indo Herati 78 Dywany
Indo Ghom
Indo Ghom 40 Dywany
Indo Kashan
Indo Kashan 127 Dywany
Indo Sarough
Indo Sarough 222 Dywany
Indo Mir
Indo Mir 148 Dywany
Indo Nain
Indo Nain 63 Dywany
Indo Tabriz
Indo Tabriz 816 Dywany
Chiny

Chiny

Dywany są produkowane w Chinach od wieków. Tak więc Cathay ma bardzo długą tradycję w tej dziedzinie. Dwór cesarski promował produkcję dywanów chińskich, których wzory podobne są do tych malowanych na porcelanie.

Pokaż wszystkie: Chiny (671)
Antique Chiny
Antique Chiny 40 Dywany
Chiny jedwabiu
Chiny jedwabiu 342 Dywany
Dywany Kilimy Soozani
Dywany Kilimy Soozani 29 Dywany
China Wool
China Wool 264 Dywany
Gabbeh

Gabbeh

Te popularne dywany są znane z nieco grubszego, ciepłego, miękkiego, ale sprężystego włosia, a także z bogatych kolorów i ogromnej różnorodności dostępnych wzorów. Tradycyjnie tkane są w bardziej rustykalny sposób - z mniejszą gęstością sęków - z naturalnej wełny, co w połączeniu z wyższym runem nadaje im wyjątkowy charakter.

Pokaż wszystkie: Gabbeh (9673)
Perski Gabbeh
Perski Gabbeh 1950 Dywany
Perski Gabbeh Loribaft
Perski Gabbeh Loribaft 5010 Dywany
Perskie nomadyczne Gabbeh
Perskie nomadyczne Gabbeh 509 Dywany
Gabbeh Design
Gabbeh Design 645 Dywany
Perskie Gabbeh Kashkuli
Perskie Gabbeh Kashkuli 413 Dywany
Perskie Gabbeh Rizbaft
Perskie Gabbeh Rizbaft 11 Dywany
Perskie Gabbeh Antyk
Perskie Gabbeh Antyk 87 Dywany
Indo Gabbeh
Indo Gabbeh 267 Dywany
Indo Gabbeh Loribaft
Indo Gabbeh Loribaft 742 Dywany
Gabbeh Bambus Silk
Gabbeh Bambus Silk 8 Dywany
Loom Gabbeh Lori
Loom Gabbeh Lori 265 Dywany
Loom Gabbeh
Loom Gabbeh 874 Dywany
Design Loom Shine
Design Loom Shine 199 Dywany
Dywany jedwabne

Dywany jedwabne

Jedwab to klasa sama w sobie. Prawie żaden naturalny materiał nie może rozniecić takiego entuzjazmu i fascynacji jak jedwab. Miękkość i niezrównana elegancja tego materiału sprawiają, że każdy dywan jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy zafascynowani tym jak jedwab odbija światło w nietypowy sposób, tworząc w ten sposób piękną grę kolorów.

Pokaż wszystkie: Dywany jedwabne (2976)
Kom jedwab
Kom jedwab 1610 Dywany
Kaszmir
Kaszmir 807 Dywany
Chiny jedwabiu
Chiny jedwabiu 342 Dywany
Jedwabne Nain
Jedwabne Nain 12 Dywany
Kashan Seide
Kashan Seide 5 Dywany
Hereke
Hereke 216 Dywany
Dywany ekskluzywne

Dywany ekskluzywne

Szukasz ekskluzywnego luksusu? Te typy dywanów należą do perskich dywanów znanych na całym świecie z najwyższych standardów jakości. Obejmuje to nie tylko tradycyjne tkanie, które było udoskonalane z pokolenia na pokolenie, ale także ogromny wysiłek, umiejętności i najcenniejsze naturalne materiały. Niektóre z tych unikalnych dywanów zostały wykonane przez światowej sławy mistrzów tkania.

Pokaż wszystkie: Dywany ekskluzywne (4753)
Kom jedwab
Kom jedwab 1610 Dywany
Isfahan Luksus
Isfahan Luksus 679 Dywany
Nain  6/4 La
Nain 6/4 La 1386 Dywany
Tabriz 50/70/90 Raj
Tabriz 50/70/90 Raj 3472 Dywany
Antyczne dywany

Antyczne dywany

Powrót do tradycyjnych wartości i źródeł jest z pewnością częściowo przywoływany przez nasze szybko rozwijające się społeczeństwo i jego podejście do dóbr konsumpcyjnych. Zatem elementy o wartości emocjonalnej są ponownie doceniane za swój charakter i za to, że opowiadają pewną historię. To właśnie oferuje antyczny dywan. Na tej stronie znajdziesz perskie dywany, które doświadczyły dziesięcioleci historii, ale nadal są w świetnym stanie, tak by służyć Ci w Twoim domu przez wiele, wiele lat.

Pokaż wszystkie: Antyczne dywany (3089)
Antika Sarough
Antika Sarough 273 Dywany
Kashan Antyczny
Kashan Antyczny 230 Dywany
Antique Chiny
Antique Chiny 40 Dywany
Kerman Antyczny
Kerman Antyczny 120 Dywany
Usak
Usak 77 Dywany
Agra
Agra 9 Dywany
Nain

Nain

Tradycyjne dywany Nain należą do najpiękniejszych perskich dywanów na świecie i charakteryzują się oryginalnym, orientalnym wzornictwem. Są one produkowane w mieście o tej samej nazwie, Nain. Typowa niebiesko-biała kolorystyka, zazwyczaj z medalionem pośrodku tworzy bardzo elegancki efekt. Wysoka jakość tych pięknych dywanów Nain widoczna jest w materiale i nadzwyczaj wysokiej gęstości węzłów. Dywany są przynajmniej częściowo wykonane z jedwabiu i często mają gęstość ponad miliona węzłów.

Pokaż wszystkie: Nain (6827)
Nain 12La
Nain 12La 2320 Dywany
Nain 9La
Nain 9La 3246 Dywany
Nain  6/4 La
Nain 6/4 La 1386 Dywany
Habibian
Habibian 52 Dywany
Akhavan
Akhavan 1 Dywany
Indo Nain
Indo Nain 63 Dywany
Jedwabne Nain
Jedwabne Nain 12 Dywany
Kom

Kom

Najwyższa jakość, najlepsza wełna, często używany jedwab – to charakterystyka dywanów Qom (Qum). Te wspaniałe perskie dywany zaspokoją nawet bardzo wysokie oczekiwania. Jeśli szukasz luksusu, znajdziesz go tutaj. Dywany Qom są produkowane w jednym z najświętszych miast w Iranie, a czasami są wykonane w całości z najwyższej jakości (jedwabiu Qom ).

Pokaż wszystkie: Kom (2174)
Qum Kork
Qum Kork 545 Dywany
Kom jedwab
Kom jedwab 1610 Dywany
Tabriz

Tabriz

Piękny perski dywan Tabriz jest tkany ręcznie w północno-zachodnim Iranie, w rzemieślniczym mieście o tej samej nazwie, Tabriz, znanym również jako Tabriz. Tamtejsi producenci dywanów sięgają pokoleń wstecz, co czyni Tabriz jednym z najstarszych centrów dywanów na świecie. Popularnym towarem z Tabriz są również dywany ścienne, które są tkane z wielką starannością

Pokaż wszystkie: Tabriz (5029)
Tabriz Village
Tabriz Village 1035 Dywany
Tabriz 40Raj
Tabriz 40Raj 197 Dywany
Tabriz 50Raj
Tabriz 50Raj 3093 Dywany
Tabriz 60Raj
Tabriz 60Raj 295 Dywany
Tabriz 70Raj
Tabriz 70Raj 62 Dywany
Tabriz 80Raj
Tabriz 80Raj 18 Dywany
Indo Tabriz
Indo Tabriz 816 Dywany
Tabriz 90Raj
Tabriz 90Raj 4 Dywany
Tabriz Mahi
Tabriz Mahi 651 Dywany
Tabriz Gumbad
Tabriz Gumbad 11 Dywany
Tabriz Art
Tabriz Art 69 Dywany
Tabriz Benam
Tabriz Benam 0 Dywany
Tradycyjne dywany perskie i orientalne

Tradycyjne dywany perskie i orientalne

Odkryj ręcznie robione dywany z zapierającym dech wzornictwem. W naszej ofercie znajdziesz unikalne dywany niedostępne nigdzie indziej.

Pokaż wszystkie: Tradycyjne dywany perskie i orientalne (62697)
Perskie dywany
Perskie dywany 27961 Dywany
Dywany wiejskie i nomadyczne
Dywany wiejskie i nomadyczne 11641 Dywany
Gumbad / Golestan
Gumbad / Golestan 173 Dywany
Arijana / Mamluk
Arijana / Mamluk 3303 Dywany
Ziegler
Ziegler 6595 Dywany
Kilimy
Kilimy 10000 Dywany
Afgan / Pakistański
Afgan / Pakistański 14198 Dywany
Dywany rosyjskie i kaukaskie
Dywany rosyjskie i kaukaskie 218 Dywany
Chiny
Chiny 671 Dywany
Dywany indyjskie
Dywany indyjskie 3616 Dywany
Dywany jedwabne
Dywany jedwabne 2976 Dywany
Antyczne dywany
Antyczne dywany 3089 Dywany
Interior Design

Interior Design

Pokaż wszystkie: Interior Design (3541)
Dywany w stylu etno umeblowania
Dywany w stylu etno umeblowania 1816 Dywany
Dywany w stylu Greenery
Dywany w stylu Greenery 192 Dywany
Industrial Style
Industrial Style 186 Dywany
Dywany w stylu skandynawskim
Dywany w stylu skandynawskim 1161 Dywany
Boheme style
Boheme style 1027 Dywany
Dywany aksamitne meble
Dywany aksamitne meble 172 Dywany
Nowoczesne i wybrane przez projektanta wnętrz
Nowoczesne i wybrane przez projektanta wnętrz 415 Dywany
Styl wiejskiego domu
Styl wiejskiego domu 832 Dywany
Styl śródziemnomorski
Styl śródziemnomorski 844 Dywany
stylu barokowym
stylu barokowym 265 Dywany
Dywaniki na ścianę
Dywaniki na ścianę 598 Dywany
Klasyczny design

Klasyczny design

Fascynuje Cię wszystko co klasyczne - nie tylko jedna, konkretna era, ale wszystko to, czemu można przypisać klasyczny charakter? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz klasyczne produkcje i 100% ręczne wykonanie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Nie każdy potrzebuje nowoczesnych trendów. Niektórzy dostrzegają piękno w klasycznym wzornictwie. A może jesteś fanem współczesnego designu, ale marzysz o pojedynczym akcencie, którym byłby ręcznie pleciony dywan w klasycznym stylu? Cokolwiek by to nie było, nasze dywany o klasycznym wzorze mają wysoką jakość i najlepsze wykonanie dzięki ręcznym metodom tkania.

Pokaż wszystkie: Klasyczny design (44586)
Z medalion
Z medalion 28755 Dywany
Allover Design
Allover Design 13030 Dywany
Floral
Floral 26878 Dywany
Figural
Figural 986 Dywany
Pola
Pola 2411 Dywany
Geometryczne
Geometryczne 15518 Dywany
Nomadów
Nomadów 1795 Dywany
Drzewo życia
Drzewo życia 2060 Dywany
Wzór myśliwski
Wzór myśliwski 140 Dywany
Lustra szyku
Lustra szyku 708 Dywany
Duże ozdoby
Duże ozdoby 487 Dywany
Herati Design
Herati Design 9071 Dywany
Boteh Jeghe
Boteh Jeghe 118 Dywany
Nowoczesny Design

Nowoczesny Design

Współczesna moda nie stoi w miejscu. Ci, którzy pragną iść z duchem czasu, mogą pozostać w nowoczesnych realiach i wyrażać siebie poprzez adekwatny wystrój wnętrz. Nowoczesne orientalne dywany nadają pomieszczeniom ponadczasowego wydźwięku. Ich wpływ na wnętrze może być olbrzymi, w zależności od zgrania z pozostałymi elementami pomieszczenia. Wszystko zależy od Ciebie, zatem przekonaj się jak dobrze będą wyglądać Twoje wnętrza z naszymi ręcznie tkanymi, nowoczesnymi dywanami..

Pokaż wszystkie: Nowoczesny Design (15679)
Zwykłe
Zwykłe 2793 Dywany
W kratkę
W kratkę 2388 Dywany
Taśmy Design
Taśmy Design 6303 Dywany
Minimalistyczny design
Minimalistyczny design 4286 Dywany
Kolorowy wzór
Kolorowy wzór 1874 Dywany
Abstrakcyjne
Abstrakcyjne 2726 Dywany
Orientalne dekoracje

Orientalne dekoracje

Żywe kolory i wzornictwo dalekiego wschodu w charakterystyczny sposób pobudzają wyobraźnię. Jeśli działają też w taki sposób na Ciebie, to ręcznie tkany gobelin lub siedzisko Kelim mogą przypaść Ci do gustu.

Klimat dalekiego wschodu jest szczególny i trudny do uchwycenia. Czy to dzięki harmoni barw czy może fascynującej, długoletniej tradycji, którą widać w każdym dziele? Wiemy jedno - orientalne dywany trudno jest porównać z jakimikolwiek innymi, a ich wpływ na wnętrze jest ogromny. I Ty wprowadź element orientu do swojego domu.

Pokaż wszystkie: Orientalne dekoracje (592)
Dywany Obrazkowye
Dywany Obrazkowye 506 Dywany
Kilim & Poszewki Orientalne
Kilim & Poszewki Orientalne 145 Dywany
Oferty specjalne

Oferty specjalne

Z naszego asortymentu obejmującego ponad 60 000 unikalnych egzemplarzy, zawsze prezentujemy regularnie zmieniający się wybór naszych gwarantowanych ręcznie robionych dywanów orientalnych, które tymczasowo oferujemy w szczególnie obniżonej cenie.

Pokaż wszystkie: Oferty specjalne (41389)

Nain Trading używa plików cookie, aby zapewnić niezawodne i bezpieczne działanie naszych witryn oraz wyświetlać odpowiednie treści i spersonalizowane oferty.
Jeśli klikniesz „OK”, możemy udostępniać dane zebrane za pomocą plików cookie stronom trzecim (naszym partnerom marketingowym). Jeśli nie chcesz zgadzać się, ograniczamy się do niezbędnych plików cookie. Więcej szczegółów i wszystkie opcje można znaleźć w "Ustawienia". Możesz je dostosować później w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą Polityka prywatności.