Możliwość zwrotu towaru w ciągu 31 dni Wysyłka i zwrot gratis
Nain Trading
Wiosenna zieleń wyprzedaż: 10% zniżki na wszystko z kodem: GREEN10

Descripción del Producto

Orientalne, ręczne tkane dywany pochodzą z wielu różnych regionów, w których tradycja tkania sięga wielu wieków wstecz. Liczba miejsc ich pochodzenia jest tak duża, jak duża jest liczba różnorodnorodnych wzorów dywanów. Znajdziesz tutaj najważniejsze kategorie różniące się od siebie pochodzeniem, konstrukcją lub metodami tkania. Pozwól się zainspirować zdjęciami różnych rodzajów dywanów.

Tradycyjne perskie dywany

Tradycyjne perskie dywany

Nie jest tajemnicą, że ich popularność wynika z ich wyjątkowej jakości. Kunszt ręcznego tkactwa, naturalne kolory oraz delikatna, wełniana przędza to główne cechy tych cennych dywanów produkowanych w dawnej Persji (dziś Iran) od wieków. Na rynku widać coraz większy wzrost popytu na owe tradycyjne rękodziała, które zapewnią ciepło oraz przytulność w domu, a także nadają wnętrzom luksusu.

Pokaż wszystkie: Tradycyjne perskie dywany (25924)
Nain
Nain 6363 Dywany
Tabriz
Tabriz 4979 Dywany
Bijar
Bijar 3508 Dywany
Moud
Moud 2767 Dywany
Isfahan
Isfahan 984 Dywany
Kashan
Kashan 2238 Dywany
Kom
Kom 1814 Dywany
Kashmar
Kashmar 580 Dywany
Kerman
Kerman 618 Dywany
Mashhad
Mashhad 576 Dywany
Sarough
Sarough 1555 Dywany
Nowoczesne dywany

Nowoczesne dywany

Czas płynie, a wraz z nim zmienia się gust i styl. Sposób wyrażania siebie i swojego stosunku do życia zmiania się wraz z każdą przemijającą epoką. Niektóre projekty tracą popularność, inne stają się bardziej rozponawalne. Istnieją jednak i takie projekty, które stają się częścią każdego trendu i niezmiennie postrzegane są jako wspołczesne. Projekty te są proste, mają geometryczne elementy i odznaczają się minimalistyczną kolorystyką. Znajdziesz tutaj kolekcję nowoczesnych oraz współczesnych dywanów, które prawdopodobnie nigdy nie stracą swego uroku oraz popularności.

Pokaż wszystkie: Nowoczesne dywany (15882)
Perski Gabbeh
Perski Gabbeh 6637 Dywany
Indo Gabbeh
Indo Gabbeh 905 Dywany
Ziegler Modern
Ziegler Modern 288 Dywany
Loom Gabbeh
Loom Gabbeh 1228 Dywany
Nepal
Nepal 48 Dywany
Belutsch Modern
Belutsch Modern 0 Dywany
Patchwork
Patchwork 944 Dywany
Vintage
Vintage 998 Dywany
Kolorowe dywany
Kolorowe dywany 114 Dywany
Dywany Artystyczne
Dywany Artystyczne 5845 Dywany
Berber
Berber 620 Dywany
Dywany Artystyczne

Dywany Artystyczne

Jeśli szukasz czegoś nowoczesnego i ekskluzywnego, to designerski dywan jest właśnie dla Ciebie. Te unikatowe, ręcznie tkane dywany nadadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. W zależności od rodzaju, dywany z naszej oferty zostały zaprojektowane przez projektantów ze Skandynawii (np. dywany Sindhi) i Hamburga (dywany Sadraa).

Pokaż wszystkie: Dywany Artystyczne (5845)
Amazona
Amazona 12 Dywany
Damask
Damask 445 Dywany
Sadraa
Sadraa 1206 Dywany
Galaxy
Galaxy 4 Dywany
Panbézia
Panbézia 36 Dywany
Artisan
Artisan 28 Dywany
Ziegler Mahli
Ziegler Mahli 38 Dywany
Ziegler Design
Ziegler Design 113 Dywany
Arijana Design
Arijana Design 431 Dywany
Senses
Senses 49 Dywany
Gabbeh Design
Gabbeh Design 695 Dywany
Berber
Berber 620 Dywany
Dywany Nomaden / Dywany wiejskie

Dywany Nomaden / Dywany wiejskie

Nomadzi z orientu zaczeli ręcznie wyrabiać dywany już w dawnych czasach. Ze względu na koczowniczy tryb życia ich twórców dywany te miały wielorakie przeznaczenie, na przykład jako sakwy, podkład pod namioty lub koce. Dywany są produkowane do dziś w wioskach, w których niegdyś osiedlali się nomadzi. Ich jakość wciąż pozostaje na wysokim poziomie, a sposób wyrobu niezmiennie oddaje hołd tradycji.

Pokaż wszystkie: Dywany Nomaden / Dywany wiejskie (10851)
Hamadan
Hamadan 2963 Dywany
Shiraz
Shiraz 605 Dywany
Baluch
Baluch 924 Dywany
Bakhtiar
Bakhtiar 431 Dywany
Senneh
Senneh 560 Dywany
Heriz
Heriz 994 Dywany
Afshar
Afshar 139 Dywany
Ghashghai
Ghashghai 3012 Dywany
Koliai
Koliai 190 Dywany
Lori
Lori 149 Dywany
Nahavand
Nahavand 134 Dywany
Patchwork / Vintage

Patchwork / Vintage

Tutaj znajdziesz autentyczne dywany w stylu vintage. Dywany te nie zostały sztucznie postarzone; to oryginalne, stare perskie i orientalne dywany, które zostały w całości odnowione. W ten sposób przeciwstawiamy się dzisiejszemu społeczeństwu konsumpcyjnemu tworząc coś trwałego o bardzo wysokiej jakości, jednocześnie czerpiąc ze starych, tradycyjnych wartości. Taki dywan vintage był przez wiele miesięcy misternie tkany ręcznie, w związku z tym ma odpowiednią jakość i swój niepowtarzalny charakter.


Pokaż wszystkie: Patchwork / Vintage (2329)
Patchwork
Patchwork 944 Dywany
Vintage
Vintage 998 Dywany
Kelim Patchwork
Kelim Patchwork 387 Dywany
Gumbad / Golestan

Gumbad / Golestan

Perskie dywany cieszą się dobrą opinią dzięki swojej wysokiej jakości oraz niezwykle kunsztownego wykonania. Cechy te zagwarantowały im status przedmiotów luksusowych. Powody te są ważną inspiracją dla obecnych tkaczy z Indii i Pakistanu. Dywany Gumbad i Golestan są doskonałym przykładem owej inspiracji wysoką jakością projektów dywanów ze słynnej prowincji Tabriz.


Pokaż wszystkie: Gumbad / Golestan (178)
Golestan
Golestan 150 Dywany
Gumbad
Gumbad 28 Dywany
Arijana / Mamluk

Arijana / Mamluk

Unikatowość to cecha wysoko ceniona. Dotyczy to również świata orientalnych dywanów. Ich wyjątkowość wynika głównie z precyzyjnego, ręcznego tkania oraz w 100% naturalnych materiałów. Niezależnie czy są to dzisiejsze interpretacje klasycznego wzornictwa, czy też tradycyjne orientalne dywany, nie jest tak łatwo prześcignąć je w gamie ich wzornictwa. Dzięki temu właśnie są one w stanie wpasować się idealnie niemal w każde wnętrze.

Pokaż wszystkie: Arijana / Mamluk (2246)
Mamluk
Mamluk 201 Dywany
Moghol
Moghol 0 Dywany
Arijana Klassik
Arijana Klassik 631 Dywany
Arijana Design
Arijana Design 431 Dywany
Arijana Bakhtiari
Arijana Bakhtiari 193 Dywany
Arijana Shaal
Arijana Shaal 817 Dywany
Ziegler

Ziegler

Dywany Ziegler czerpią swoją inspirację z klasycznych perskich dywanów. Aby nadać im postarzanego charakteru, dywany są wybielane na słońcu i pocierane kamieniami, aby delikatnie przetrzeć wzór. Dywany te są tkane ręcznie według starej tradycji. Ponadto, elementy orientalne łączą się z nowoczesnym stylem, który pozwala wielu osobom dobrze dopasować orientalny dywan do swojego wnętrza. Pierwotnie, typowy dywan tego rodzaju został zaprojektowany w kolorach kremowym, czarnym, czerwonym lub niebieskim. W zależności od jakości barwnik jest pochodzenia roślinnego lub wykonany z chromowanych kolorów.

Pokaż wszystkie: Ziegler (5076)
Ziegler Klassik
Ziegler Klassik 1536 Dywany
Ziegler Mahli
Ziegler Mahli 38 Dywany
Kasak
Kasak 925 Dywany
Ziegler Modern
Ziegler Modern 288 Dywany
Ziegler Colored
Ziegler Colored 46 Dywany
Kelim

Kelim

Dywany Kilim cieszą się niesamowitym wzrostem popularności, zwłaszcza w przypadku nowoczesnych stylów urządzania. Nie zaskakuje nas to biorąc pod uwagę ich żywe, kolorowe wzornictwo i niezmiennie kultywowaną tradycję wyrobu tych dywanów. Kilimy (zwane również Kelim) nie są tkane, a wyplatane ręcznie przez nomadów w Turcji, na Kaukazie, w Iranie, Afganistanie i w turkmeńskim środowisku. Poza tym nie mają też stosu, dlatego są nazywane płaskimi wyplotami. Większość ręcznie robionych kilimów składa się z bawełny lub wełny owczej jako głównego materiału. Pierwotnie były używane jako koce lub do ozdabiania podłogi namiotów koczowników. Dopiero w ciągu ostatniego stulecia te ponadczasowe dywany przyciągnęły uwagę w Europie.

Pokaż wszystkie: Kelim (8213)
Kilim Fars
Kilim Fars 3611 Dywany
Kilim Afgañskie
Kilim Afgañskie 3625 Dywany
Kelim Rosen
Kelim Rosen 127 Dywany
Kelim Himalaya
Kelim Himalaya 31 Dywany
Kelim Mosaik
Kelim Mosaik 0 Dywany
Kelim Patchwork
Kelim Patchwork 387 Dywany
Kelim Soozani
Kelim Soozani 31 Dywany
Soumak
Soumak 61 Dywany
Nowoczesne Kilim
Nowoczesne Kilim 455 Dywany
Nimbaft
Nimbaft 242 Dywany
Kelim Kordi
Kelim Kordi 121 Dywany
Kelim Turkish
Kelim Turkish 1 Dywany
Kelim Design
Kelim Design 1755 Dywany
Kelim Afghan Heritage
Kelim Afghan Heritage 1567 Dywany
Kelim Senneh
Kelim Senneh 228 Dywany
Kelim Berber Design
Kelim Berber Design 129 Dywany
Afghan / Pakistan

Afghan / Pakistan

Te ręcznie tkane lub plecione dywany pochodzą z Afganistanu i Pakistanu, krajów, które mają daleko sięgającą tradycję w rękodziele dywanów. Ciepłe, ciemnoczerwone odcienie i powtarzające się zdobienia w kształcie ośmioboków są bardzo typowe dla tego typu. Trudno zauważyć jakiekolwiek różnice między tymi regionami. Warto tutaj zwrócić uwagę na określenie 2Ply lub 3Ply w nazwie dywanów. Wskazuje ona na gęstość węzłów, a tym samym ilość wysiłku włożonego w tkanie. Przykładowo, 3Ply Buchara ma większą liczbę węzłów na metr kwadratowy niż 2Ply.

Pokaż wszystkie: Afghan / Pakistan (10977)
Afghan Akhche
Afghan Akhche 586 Dywany
Tree of Life
Tree of Life 5 Dywany
Kasak
Kasak 925 Dywany
Kilim Afgañskie
Kilim Afgañskie 3625 Dywany
Khal Mohammadi
Khal Mohammadi 900 Dywany
Pakistan 2 & 3 Ply
Pakistan 2 & 3 Ply 727 Dywany
Russia

Russia

Ręcznie tkane dywany wysokiej jakości są od dawna produkowane na Kaukazie i w Rosji. Oba regiony mają za sobą wielowiekową tradycję produkcji dywanów. Dywany te, w większości posiadające geometryczne wzory, niekoniecznie sięgają najwyższych standardów perskich dywanów z Nain czy Tabriz, jednakże są świetną propozycją dla codziennego użytku.


Pokaż wszystkie: Russia (207)
Russia
Russia 72 Dywany
Turkaman
Turkaman 758 Dywany
Azerbaijan
Azerbaijan 146 Dywany
Baku
Baku 2 Dywany
Dywany indyjskie

Dywany indyjskie

Indyjska produkcja dywanów rozpoczęła się prawdopodobnie w XVI wieku. Wspierana była ona przez Wielkiego Mogoła Akbara, który kazał perskim tkaczom robić dywany do swojego pałacu. Obecnie indyjskie dywany są produkowane w większych ilościach i są zazwyczaj inspirowane tradycyjnymi dywanami, między innymi perskimi lub chińskimi ornamentami. Są więc one niedrogimi alternatywami dla perskich dywanów. Warto jednak zauważyć, że ich jakość może się zdecydowanie różnić na rynku. Z uwagi na to utrzymujemy dobre stosunki z najlepszymi indyjskimi rzemieślnikami od dziesięcioleci, koncentrując się przy tym na uczciwym handlu.

Pokaż wszystkie: Dywany indyjskie (3397)
Indo Bidjar
Indo Bidjar 197 Dywany
Indo Herati
Indo Herati 96 Dywany
Indo Ghom
Indo Ghom 39 Dywany
Indo Kashan
Indo Kashan 133 Dywany
Indo Sarough
Indo Sarough 220 Dywany
Indo Mir
Indo Mir 159 Dywany
Indo Nain
Indo Nain 50 Dywany
Indo Tabriz
Indo Tabriz 538 Dywany
China

China

Dywany są produkowane w Chinach od wieków. Tak więc Cathay ma bardzo długą tradycję w tej dziedzinie. Dwór cesarski promował produkcję dywanów chińskich, których wzory podobne są do tych malowanych na porcelanie.

Pokaż wszystkie: China (671)
China antyczny
China antyczny 29 Dywany
China jedwab
China jedwab 358 Dywany
Kelim Soozani
Kelim Soozani 31 Dywany
China Wool
China Wool 257 Dywany
Gabbeh

Gabbeh

Dywany Gabbeh są prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnymi ręcznie tkanymi dywanami. Wykonane przez nomadów Ghashghai z Iranu i producentów w Indiach, dywany te są w większości bardzo proste w swoich wzorach i zawierają tylko kilka elementów dekoracyjnych. Ponadto, często są inspirowane naturą. W tym kontekście ich nazwa nie jest przypadkowa i nazwa Gabbeh w języku perskim oznacza „surowy” lub „naturalny”. Taki dywan jest doskonałym, niezwykle miękkim, ręcznie wykonanym dziełem, który idealnie sprawdzi się w twoim domu.

Pokaż wszystkie: Gabbeh (8765)
Perski Gabbeh
Perski Gabbeh 1117 Dywany
Perski Gabbeh Loribaft
Perski Gabbeh Loribaft 5076 Dywany
Perski Gabbeh Nomaden
Perski Gabbeh Nomaden 388 Dywany
Gabbeh Design
Gabbeh Design 695 Dywany
Gabbeh Kashkuli
Gabbeh Kashkuli 442 Dywany
Gabbeh Rizbaft
Gabbeh Rizbaft 11 Dywany
Perser Gabbeh Antik
Perser Gabbeh Antik 93 Dywany
Indo Gabbeh
Indo Gabbeh 263 Dywany
Indo Gabbeh Loribaft
Indo Gabbeh Loribaft 642 Dywany
Gabbeh Bambus Silk
Gabbeh Bambus Silk 7 Dywany
Loom Gabbeh Lori
Loom Gabbeh Lori 263 Dywany
Loom Gabbeh
Loom Gabbeh 840 Dywany
Design Loom Shine
Design Loom Shine 176 Dywany
Dywany jedwabne

Dywany jedwabne

Jedwab to klasa sama w sobie. Prawie żaden naturalny materiał nie może rozniecić takiego entuzjazmu i fascynacji jak jedwab. Miękkość i niezrównana elegancja tego materiału sprawiają, że każdy dywan jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy zafascynowani tym jak jedwab odbija światło w nietypowy sposób, tworząc w ten sposób piękną grę kolorów.

Pokaż wszystkie: Dywany jedwabne (2681)
Qum Jedwabiu
Qum Jedwabiu 1289 Dywany
Kaszmir
Kaszmir 832 Dywany
China jedwab
China jedwab 358 Dywany
Nain Seide
Nain Seide 16 Dywany
Kashan Seide
Kashan Seide 4 Dywany
Hereke
Hereke 158 Dywany
Dywany ekskluzywne

Dywany ekskluzywne

Szukasz ekskluzywnego luksusu? Te typy dywanów należą do perskich dywanów znanych na całym świecie z najwyższych standardów jakości. Obejmuje to nie tylko tradycyjne tkanie, które było udoskonalane z pokolenia na pokolenie, ale także ogromny wysiłek, umiejętności i najcenniejsze naturalne materiały. Niektóre z tych unikalnych dywanów zostały wykonane przez światowej sławy mistrzów tkania.

Pokaż wszystkie: Dywany ekskluzywne (5758)
Qum Jedwabiu
Qum Jedwabiu 1289 Dywany
Isfahan Luksus
Isfahan Luksus 661 Dywany
Nain 6La
Nain 6La 1344 Dywany
Tabriz 50/70/90 Raj
Tabriz 50/70/90 Raj 3421 Dywany
Antyczne dywany

Antyczne dywany

Powrót do tradycyjnych wartości i źródeł jest z pewnością częściowo przywoływany przez nasze szybko rozwijające się społeczeństwo i jego podejście do dóbr konsumpcyjnych. Zatem elementy o wartości emocjonalnej są ponownie doceniane za swój charakter i za to, że opowiadają pewną historię. To właśnie oferuje antyczny dywan. Na tej stronie znajdziesz perskie dywany, które doświadczyły dziesięcioleci historii, ale nadal są w świetnym stanie, tak by służyć Ci w Twoim domu przez wiele, wiele lat.

Pokaż wszystkie: Antyczne dywany (3095)
Sarough antyczny
Sarough antyczny 256 Dywany
Kashan Antyczny
Kashan Antyczny 205 Dywany
China antyczny
China antyczny 29 Dywany
Kerman Antyczny
Kerman Antyczny 112 Dywany
Usak
Usak 79 Dywany
Agra
Agra 8 Dywany
Nain

Nain

Tradycyjne dywany Nain należą do najpiękniejszych perskich dywanów na świecie i charakteryzują się oryginalnym, orientalnym wzornictwem. Są one produkowane w mieście o tej samej nazwie, Nain. Typowa niebiesko-biała kolorystyka, zazwyczaj z medalionem pośrodku tworzy bardzo elegancki efekt. Wysoka jakość tych pięknych dywanów Nain widoczna jest w materiale i nadzwyczaj wysokiej gęstości węzłów. Dywany są przynajmniej częściowo wykonane z jedwabiu i często mają gęstość ponad miliona węzłów.

Pokaż wszystkie: Nain (6363)
Nain 12La
Nain 12La 2140 Dywany
Nain 9La
Nain 9La 3029 Dywany
Nain 6La
Nain 6La 1344 Dywany
Habibian
Habibian 54 Dywany
Akhavan
Akhavan 3 Dywany
Indo Nain
Indo Nain 50 Dywany
Nain Seide
Nain Seide 16 Dywany
Kom

Kom

Najwyższa jakość, najlepsza wełna, często używany jedwab – to charakterystyka dywanów Qom (Qum). Te wspaniałe perskie dywany zaspokoją nawet bardzo wysokie oczekiwania. Jeśli szukasz luksusu, znajdziesz go tutaj. Dywany Qom są produkowane w jednym z najświętszych miast w Iranie, a czasami są wykonane w całości z najwyższej jakości (jedwabiu Qom ).

Pokaż wszystkie: Kom (1814)
Qum Kork
Qum Kork 511 Dywany
Qum Jedwabiu
Qum Jedwabiu 1289 Dywany
Tabriz

Tabriz

Piękny perski dywan Tabriz jest tkany ręcznie w północno-zachodnim Iranie, w rzemieślniczym mieście o tej samej nazwie, Tabriz, znanym również jako Tabriz. Tamtejsi producenci dywanów sięgają pokoleń wstecz, co czyni Tabriz jednym z najstarszych centrów dywanów na świecie. Popularnym towarem z Tabriz są również dywany ścienne, które są tkane z wielką starannością

Pokaż wszystkie: Tabriz (4979)
Tabriz Village
Tabriz Village 1032 Dywany
Tabriz 40Raj
Tabriz 40Raj 200 Dywany
Tabriz 50Raj
Tabriz 50Raj 3060 Dywany
Tabriz 60Raj
Tabriz 60Raj 287 Dywany
Tabriz 70Raj
Tabriz 70Raj 55 Dywany
Tabriz 80Raj
Tabriz 80Raj 18 Dywany
Indo Tabriz
Indo Tabriz 538 Dywany
Tabriz 90Raj
Tabriz 90Raj 1 Dywany
Tabriz Mahi
Tabriz Mahi 656 Dywany
Tabriz Gumbad
Tabriz Gumbad 16 Dywany
Tabriz Art
Tabriz Art 70 Dywany
Mohammad Hossein Benam
Mohammad Hossein Benam 0 Dywany
Traditional Oriental & Persian Rugs

Traditional Oriental & Persian Rugs

Odkryj ręcznie robione dywany z zapierającym dech wzornictwem. W naszej ofercie znajdziesz unikalne dywany niedostępne nigdzie indziej.

Pokaż wszystkie: Traditional Oriental & Persian Rugs (56192)
Tradycyjne perskie dywany
Tradycyjne perskie dywany 25924 Dywany
Dywany Nomaden / Dywany wiejskie
Dywany Nomaden / Dywany wiejskie 10851 Dywany
Gumbad / Golestan
Gumbad / Golestan 178 Dywany
Arijana / Mamluk
Arijana / Mamluk 2246 Dywany
Ziegler
Ziegler 5076 Dywany
Kelim
Kelim 8213 Dywany
Afghan / Pakistan
Afghan / Pakistan 10977 Dywany
Russia
Russia 207 Dywany
China
China 671 Dywany
Dywany indyjskie
Dywany indyjskie 3397 Dywany
Dywany jedwabne
Dywany jedwabne 2681 Dywany
Antyczne dywany
Antyczne dywany 3095 Dywany
Interior Design Rugs

Interior Design Rugs

Pokaż wszystkie: Interior Design Rugs (3269)
Dywany w stylu etno umeblowania
Dywany w stylu etno umeblowania 1517 Dywany
Greenery style Rugs
Greenery style Rugs 221 Dywany
Industrial Style Rugs
Industrial Style Rugs 219 Dywany
Dywany w stylu skandynawskim
Dywany w stylu skandynawskim 833 Dywany
Boheme style rugs
Boheme style rugs 884 Dywany
Dywany aksamitne meble
Dywany aksamitne meble 212 Dywany
Modern & selected by our interior designer
Modern & selected by our interior designer 210 Dywany
Country house style
Country house style 497 Dywany
Mediterranean style
Mediterranean style 624 Dywany
Baroque style
Baroque style 276 Dywany
rugs for the wall
rugs for the wall 647 Dywany
Klasyczny design

Klasyczny design

Fascynuje Cię wszystko co klasyczne - nie tylko jedna, konkretna era, ale wszystko to, czemu można przypisać klasyczny charakter? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz klasyczne produkcje i 100% ręczne wykonanie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Nie każdy potrzebuje nowoczesnych trendów. Niektórzy dostrzegają piękno w klasycznym wzornictwie. A może jesteś fanem współczesnego designu, ale marzysz o pojedynczym akcencie, którym byłby ręcznie pleciony dywan w klasycznym stylu? Cokolwiek by to nie było, nasze dywany o klasycznym wzorze mają wysoką jakość i najlepsze wykonanie dzięki ręcznym metodom tkania.

Pokaż wszystkie: Klasyczny design (41501)
Z medalion
Z medalion 26885 Dywany
Allover Design
Allover Design 12612 Dywany
Kwiatowy
Kwiatowy 25256 Dywany
Figuralne
Figuralne 776 Dywany
Pól
Pól 2179 Dywany
Geometryczne
Geometryczne 14066 Dywany
Nomadów
Nomadów 1758 Dywany
Drzewo życia
Drzewo życia 1901 Dywany
Wzór myśliwski
Wzór myśliwski 83 Dywany
Lustra szyku
Lustra szyku 679 Dywany
Duże ozdoby
Duże ozdoby 497 Dywany
Herati Design
Herati Design 8292 Dywany
Butejeghe
Butejeghe 102 Dywany
Nowoczesny Design

Nowoczesny Design

Współczesna moda nie stoi w miejscu. Ci, którzy pragną iść z duchem czasu, mogą pozostać w nowoczesnych realiach i wyrażać siebie poprzez adekwatny wystrój wnętrz. Nowoczesne orientalne dywany nadają pomieszczeniom ponadczasowego wydźwięku. Ich wpływ na wnętrze może być olbrzymi, w zależności od zgrania z pozostałymi elementami pomieszczenia. Wszystko zależy od Ciebie, zatem przekonaj się jak dobrze będą wyglądać Twoje wnętrza z naszymi ręcznie tkanymi, nowoczesnymi dywanami..

Pokaż wszystkie: Nowoczesny Design (13495)
Jeden kolor
Jeden kolor 2236 Dywany
W kratkę
W kratkę 2079 Dywany
Taśmy
Taśmy 5693 Dywany
Minimalistyczny design
Minimalistyczny design 3257 Dywany
Kolorowy wzór
Kolorowy wzór 1913 Dywany
Streszczenie
Streszczenie 2574 Dywany
Orientalne dekoracje

Orientalne dekoracje

Żywe kolory i wzornictwo dalekiego wschodu w charakterystyczny sposób pobudzają wyobraźnię. Jeśli działają też w taki sposób na Ciebie, to ręcznie tkany gobelin lub siedzisko Kelim mogą przypaść Ci do gustu.

Klimat dalekiego wschodu jest szczególny i trudny do uchwycenia. Czy to dzięki harmoni barw czy może fascynującej, długoletniej tradycji, którą widać w każdym dziele? Wiemy jedno - orientalne dywany trudno jest porównać z jakimikolwiek innymi, a ich wpływ na wnętrze jest ogromny. I Ty wprowadź element orientu do swojego domu.

Pokaż wszystkie: Orientalne dekoracje (513)
Dywany Obrazkowye
Dywany Obrazkowye 355 Dywany
Kilim & Poszewki Orientalne
Kilim & Poszewki Orientalne 190 Dywany
Oferty specjalne

Oferty specjalne

Wybrane perskie i orientalne dywany w niewiarygodnych cenach. Orientalne dywany w ofercie specjalnej!

Pokaż wszystkie: Oferty specjalne (6322)

Nain Trading używa plików cookie, aby zapewnić niezawodne i bezpieczne działanie naszych witryn oraz wyświetlać odpowiednie treści i spersonalizowane oferty.
Jeśli klikniesz „OK”, możemy udostępniać dane zebrane za pomocą plików cookie stronom trzecim (naszym partnerom marketingowym). Jeśli nie chcesz zgadzać się, ograniczamy się do niezbędnych plików cookie. Więcej szczegółów i wszystkie opcje można znaleźć w "Ustawienia". Możesz je dostosować później w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą Polityka prywatności.