Możliwość zwrotu towaru w ciągu 31 dni Wysyłka i zwrot gratis
Nain Trading
25. Rocznica: 20% zniżki na wszystko z kodem: EXTRA20 - Tylko przez krótki czas

Descripción del Producto

Orientalne, ręczne tkane dywany pochodzą z wielu różnych regionów, w których tradycja tkania sięga wielu wieków wstecz. Liczba miejsc ich pochodzenia jest tak duża, jak duża jest liczba różnorodnorodnych wzorów dywanów. Znajdziesz tutaj najważniejsze kategorie różniące się od siebie pochodzeniem, konstrukcją lub metodami tkania. Pozwól się zainspirować zdjęciami różnych rodzajów dywanów.

Tradycyjne perskie dywany

Tradycyjne perskie dywany

Słynne ze swojej wyjątkowej jakości, delikatności i nieograniczonej różnorodności wzorów i projektów, tradycyjne perskie dywany wnoszą przytulność, ponadczasowy styl i odrobinę blasku do każdego domu. Przez stulecia były one tkane ręcznie, węzeł po węźle, przy użyciu czystej wełny, organicznych naturalnych barwników i delikatnego jedwabiu. To właśnie dlatego prawdziwe perskie dywany są tak popularne jako eleganckie akcesoria domowe i tak poszukiwane przez miłośników dywanów na całym świecie. Nie tylko zapewniają przytulne ciepło w pomieszczeniach, ale także dodają tego czegoś do każdego stylu życia.

Pokaż wszystkie: Tradycyjne perskie dywany (26410)
Nain
Nain 6268 Dywany
Tabriz
Tabriz 5015 Dywany
Bijar
Bijar 3585 Dywany
Moud
Moud 2833 Dywany
Isfahan
Isfahan 992 Dywany
Kashan
Kashan 2354 Dywany
Kom
Kom 2100 Dywany
Kashmar
Kashmar 569 Dywany
Kerman
Kerman 627 Dywany
Mashhad
Mashhad 576 Dywany
Sarough
Sarough 1546 Dywany
Nowoczesne dywany

Nowoczesne dywany

Czas płynie, a wraz z nim zmienia się gust i styl. Sposób wyrażania siebie i swojego stosunku do życia zmiania się wraz z każdą przemijającą epoką. Niektóre projekty tracą popularność, inne stają się bardziej rozponawalne. Istnieją jednak i takie projekty, które stają się częścią każdego trendu i niezmiennie postrzegane są jako wspołczesne. Projekty te są proste, mają geometryczne elementy i odznaczają się minimalistyczną kolorystyką. Znajdziesz tutaj kolekcję nowoczesnych oraz współczesnych dywanów, które prawdopodobnie nigdy nie stracą swego uroku oraz popularności.

Pokaż wszystkie: Nowoczesne dywany (16411)
Perski Gabbeh
Perski Gabbeh 6502 Dywany
Indo Gabbeh
Indo Gabbeh 880 Dywany
Ziegler Modern
Ziegler Modern 416 Dywany
Loom Gabbeh
Loom Gabbeh 1205 Dywany
Nepal
Nepal 53 Dywany
Belutsch Modern
Belutsch Modern 0 Dywany
Patchworkowe dywany
Patchworkowe dywany 942 Dywany
Vintage
Vintage 890 Dywany
Kolorowe dywany
Kolorowe dywany 135 Dywany
Dywany Artystyczne
Dywany Artystyczne 6594 Dywany
Dywany Berber
Dywany Berber 1123 Dywany
Dywany Artystyczne

Dywany Artystyczne

Jeśli szukasz czegoś nowoczesnego i ekskluzywnego, to designerski dywan jest właśnie dla Ciebie. Te unikatowe, ręcznie tkane dywany nadadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. W zależności od rodzaju, dywany z naszej oferty zostały zaprojektowane przez projektantów ze Skandynawii (np. dywany Sindhi) i Hamburga (dywany Sadraa).

Pokaż wszystkie: Dywany Artystyczne (6594)
Amazona
Amazona 11 Dywany
Damask
Damask 558 Dywany
Sadraa
Sadraa 1167 Dywany
Galaxy
Galaxy 4 Dywany
Panbézia
Panbézia 12 Dywany
Artisan
Artisan 27 Dywany
Ziegler Mahli
Ziegler Mahli 45 Dywany
Ziegler Design
Ziegler Design 169 Dywany
Arijana Design
Arijana Design 496 Dywany
Senses
Senses 53 Dywany
Gabbeh Design
Gabbeh Design 671 Dywany
Dywany Berber
Dywany Berber 1123 Dywany
Dywany Nomaden / Dywany wiejskie

Dywany Nomaden / Dywany wiejskie

Nomadzi z orientu zaczeli ręcznie wyrabiać dywany już w dawnych czasach. Ze względu na koczowniczy tryb życia ich twórców dywany te miały wielorakie przeznaczenie, na przykład jako sakwy, podkład pod namioty lub koce. Dywany są produkowane do dziś w wioskach, w których niegdyś osiedlali się nomadzi. Ich jakość wciąż pozostaje na wysokim poziomie, a sposób wyrobu niezmiennie oddaje hołd tradycji.

Pokaż wszystkie: Dywany Nomaden / Dywany wiejskie (11152)
Hamadan
Hamadan 3004 Dywany
Shiraz
Shiraz 705 Dywany
Baluch
Baluch 862 Dywany
Baktjar
Baktjar 437 Dywany
Senneh
Senneh 566 Dywany
Heriz
Heriz 1008 Dywany
Afshar
Afshar 154 Dywany
Ghashghai
Ghashghai 3116 Dywany
Koliai
Koliai 190 Dywany
Lori
Lori 150 Dywany
Nahavand
Nahavand 123 Dywany
Patchwork / Vintage

Patchwork / Vintage

Tutaj znajdziesz autentyczne dywany w stylu vintage. Dywany te nie zostały sztucznie postarzone; to oryginalne, stare perskie i orientalne dywany, które zostały w całości odnowione. W ten sposób przeciwstawiamy się dzisiejszemu społeczeństwu konsumpcyjnemu tworząc coś trwałego o bardzo wysokiej jakości, jednocześnie czerpiąc ze starych, tradycyjnych wartości. Taki dywan vintage był przez wiele miesięcy misternie tkany ręcznie, w związku z tym ma odpowiednią jakość i swój niepowtarzalny charakter.


Pokaż wszystkie: Patchwork / Vintage (2199)
Patchworkowe dywany
Patchworkowe dywany 942 Dywany
Vintage
Vintage 890 Dywany
Kelim Patchwork
Kelim Patchwork 367 Dywany
Gumbad / Golestan

Gumbad / Golestan

Perskie dywany cieszą się dobrą opinią dzięki swojej wysokiej jakości oraz niezwykle kunsztownego wykonania. Cechy te zagwarantowały im status przedmiotów luksusowych. Powody te są ważną inspiracją dla obecnych tkaczy z Indii i Pakistanu. Dywany Gumbad i Golestan są doskonałym przykładem owej inspiracji wysoką jakością projektów dywanów ze słynnej prowincji Tabriz.


Pokaż wszystkie: Gumbad / Golestan (169)
Golestan
Golestan 145 Dywany
Gumbad
Gumbad 24 Dywany
Arijana / Mamluk

Arijana / Mamluk

Oparte na klasycznych dywanach perskich z ich typowymi wzorami, dywany te tworzą harmonię tradycji i nowoczesności.
Ozdoby, które często mają bardzo dobre pochodzenie, zostały hojnie przeniesione do naszych czasów. Te teraz prostsze implementacje wzoru w zwykłej najlepszej jakości rzemieślniczej oryginalnego węzła ręcznego nadają pomieszczeniu nowy impuls. Zawsze są wykonane z najlepszych naturalnych materiałów, takich jak owcza wełna. W równym stopniu tchną historią i współczesnością. Nowoczesne, a jednocześnie oryginalne, inspirowane klasycznymi dywanami orientalnymi i interpretowane w nieco bardziej przewiewnych wzorach, dywany te zachwycają swoim szczególnie naturalnym wyglądem i miękkością w dotyku. Wprowadź ten czarujący komfort do swojego domu i ciesz się trwałym, przyjemnym wrażeniem miękkiej naturalności.

Pokaż wszystkie: Arijana / Mamluk (3105)
Mameluk
Mameluk 335 Dywany
Moghol
Moghol 0 Dywany
Arijana Klassik
Arijana Klassik 865 Dywany
Arijana Design
Arijana Design 496 Dywany
Arijana Bakhtiari
Arijana Bakhtiari 259 Dywany
Arijana Shaal
Arijana Shaal 1175 Dywany
Ziegler

Ziegler

Dywany Ziegler czerpią swoją inspirację z klasycznych perskich dywanów. Aby nadać im postarzanego charakteru, dywany są wybielane na słońcu i pocierane kamieniami, aby delikatnie przetrzeć wzór. Dywany te są tkane ręcznie według starej tradycji. Ponadto, elementy orientalne łączą się z nowoczesnym stylem, który pozwala wielu osobom dobrze dopasować orientalny dywan do swojego wnętrza. Pierwotnie, typowy dywan tego rodzaju został zaprojektowany w kolorach kremowym, czarnym, czerwonym lub niebieskim. W zależności od jakości barwnik jest pochodzenia roślinnego lub wykonany z chromowanych kolorów.

Pokaż wszystkie: Ziegler (6286)
Ziegler Klassik
Ziegler Klassik 1651 Dywany
Ziegler Mahli
Ziegler Mahli 45 Dywany
Kazak
Kazak 993 Dywany
Ziegler Modern
Ziegler Modern 416 Dywany
Ziegler Colored
Ziegler Colored 78 Dywany
Kelim

Kelim

Kilimy to fantastyczne elementy stylu, które nie mają sobie równych pod względem wszechstronności, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kilka z nich często pasuje do siebie i dzięki ich interakcji tworzy idealne dopasowanie. W naszym asortymencie mamy niesamowity wybór ponad 8000 dywanów kilimowych, które tylko czekają na odkrycie. Wybierz swój ulubiony przedmiot z ponad 7 podkategorii, od nowoczesnych po antyczne, i pozwól, aby Twoje wnętrze ożyło w nowej atmosferze. Każdy dywan kilim jest również wyjątkowy i tkany ręcznie. Tradycyjne rzemiosło ma swoje korzenie w regionie orientalnym, a kilimowe dywany są nadal wytwarzane w Iranie, Afganistanie, Pakistanie i Turcji. Wprowadź kawałek tej tradycji do swojego domu.

Więcej ciekawostek i cennych wskazówek dotyczących stylów wnętrzarskich związanych z kilimami znajdziesz w naszym Blog „Letnie dywaniki kilimowe”

Pokaż wszystkie: Kelim (8380)
Kelima Farsa
Kelima Farsa 3628 Dywany
Kilim Afgañskie
Kilim Afgañskie 3580 Dywany
Kelim Rosen
Kelim Rosen 129 Dywany
Kelim Himalaya
Kelim Himalaya 26 Dywany
Kelim Mosaik
Kelim Mosaik 0 Dywany
Kelim Patchwork
Kelim Patchwork 367 Dywany
Kelim Soozani
Kelim Soozani 31 Dywany
Soumak
Soumak 60 Dywany
Nowoczesne Kilim
Nowoczesne Kilim 782 Dywany
Nimbaft
Nimbaft 244 Dywany
Kelim Kordi
Kelim Kordi 113 Dywany
Kelim Turkish
Kelim Turkish 1 Dywany
Kelim Design
Kelim Design 1822 Dywany
Afgańskie dziedzictwo kilimów
Afgańskie dziedzictwo kilimów 1622 Dywany
Kelim Senneh
Kelim Senneh 230 Dywany
Kelim Berber Design
Kelim Berber Design 124 Dywany
Afghan / Pakistan

Afghan / Pakistan

Te ręcznie tkane lub plecione dywany pochodzą z Afganistanu i Pakistanu, krajów, które mają daleko sięgającą tradycję w rękodziele dywanów. Ciepłe, ciemnoczerwone odcienie i powtarzające się zdobienia w kształcie ośmioboków są bardzo typowe dla tego typu. Trudno zauważyć jakiekolwiek różnice między tymi regionami. Warto tutaj zwrócić uwagę na określenie 2Ply lub 3Ply w nazwie dywanów. Wskazuje ona na gęstość węzłów, a tym samym ilość wysiłku włożonego w tkanie. Przykładowo, 3Ply Buchara ma większą liczbę węzłów na metr kwadratowy niż 2Ply.

Pokaż wszystkie: Afghan / Pakistan (12101)
Afghan Akhche
Afghan Akhche 640 Dywany
Tree of Life
Tree of Life 4 Dywany
Kazak
Kazak 993 Dywany
Kilim Afgañskie
Kilim Afgañskie 3580 Dywany
Khal Mohammadi
Khal Mohammadi 891 Dywany
Pakistan 2 & 3 Ply
Pakistan 2 & 3 Ply 645 Dywany
Russia

Russia

Ręcznie tkane dywany wysokiej jakości są od dawna produkowane na Kaukazie i w Rosji. Oba regiony mają za sobą wielowiekową tradycję produkcji dywanów. Dywany te, w większości posiadające geometryczne wzory, niekoniecznie sięgają najwyższych standardów perskich dywanów z Nain czy Tabriz, jednakże są świetną propozycją dla codziennego użytku.


Pokaż wszystkie: Russia (203)
Russia
Russia 74 Dywany
Turkaman
Turkaman 846 Dywany
Azerbaijan
Azerbaijan 140 Dywany
Baku
Baku 2 Dywany
Dywany indyjskie

Dywany indyjskie

Indyjska produkcja dywanów rozpoczęła się prawdopodobnie w XVI wieku. Wspierana była ona przez Wielkiego Mogoła Akbara, który kazał perskim tkaczom robić dywany do swojego pałacu. Obecnie indyjskie dywany są produkowane w większych ilościach i są zazwyczaj inspirowane tradycyjnymi dywanami, między innymi perskimi lub chińskimi ornamentami. Są więc one niedrogimi alternatywami dla perskich dywanów. Warto jednak zauważyć, że ich jakość może się zdecydowanie różnić na rynku. Z uwagi na to utrzymujemy dobre stosunki z najlepszymi indyjskimi rzemieślnikami od dziesięcioleci, koncentrując się przy tym na uczciwym handlu.

Pokaż wszystkie: Dywany indyjskie (3295)
Indo Bidjar
Indo Bidjar 179 Dywany
Indo Herati
Indo Herati 87 Dywany
Indo Ghom
Indo Ghom 36 Dywany
Indo Kashan
Indo Kashan 131 Dywany
Indo Sarough
Indo Sarough 212 Dywany
Indo Mir
Indo Mir 151 Dywany
Indo Nain
Indo Nain 54 Dywany
Indo Tabriz
Indo Tabriz 569 Dywany
China

China

Dywany są produkowane w Chinach od wieków. Tak więc Cathay ma bardzo długą tradycję w tej dziedzinie. Dwór cesarski promował produkcję dywanów chińskich, których wzory podobne są do tych malowanych na porcelanie.

Pokaż wszystkie: China (641)
China antyczny
China antyczny 30 Dywany
China jedwab
China jedwab 345 Dywany
Kelim Soozani
Kelim Soozani 31 Dywany
China Wool
China Wool 239 Dywany
Dywany Gabbeh

Dywany Gabbeh

Te popularne dywany są znane z nieco grubszego, ciepłego, miękkiego, ale sprężystego włosia, a także z bogatych kolorów i ogromnej różnorodności dostępnych wzorów. Tradycyjnie tkane są w bardziej rustykalny sposób - z mniejszą gęstością sęków - z naturalnej wełny, co w połączeniu z wyższym runem nadaje im wyjątkowy charakter.

Pokaż wszystkie: Dywany Gabbeh (8582)
Perski Gabbeh
Perski Gabbeh 1092 Dywany
Perski Gabbeh Loribaft
Perski Gabbeh Loribaft 4978 Dywany
Perski Gabbeh Nomaden
Perski Gabbeh Nomaden 402 Dywany
Gabbeh Design
Gabbeh Design 671 Dywany
Gabbeh Kashkuli
Gabbeh Kashkuli 430 Dywany
Gabbeh Rizbaft
Gabbeh Rizbaft 11 Dywany
Perser Gabbeh Antik
Perser Gabbeh Antik 85 Dywany
Indo Gabbeh
Indo Gabbeh 271 Dywany
Indo Gabbeh Loribaft
Indo Gabbeh Loribaft 609 Dywany
Gabbeh Bambus Silk
Gabbeh Bambus Silk 7 Dywany
Loom Gabbeh Lori
Loom Gabbeh Lori 245 Dywany
Loom Gabbeh
Loom Gabbeh 804 Dywany
Design Loom Shine
Design Loom Shine 206 Dywany
Dywany jedwabne

Dywany jedwabne

Jedwab to klasa sama w sobie. Prawie żaden naturalny materiał nie może rozniecić takiego entuzjazmu i fascynacji jak jedwab. Miękkość i niezrównana elegancja tego materiału sprawiają, że każdy dywan jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy zafascynowani tym jak jedwab odbija światło w nietypowy sposób, tworząc w ten sposób piękną grę kolorów.

Pokaż wszystkie: Dywany jedwabne (2948)
Qum Jedwabiu
Qum Jedwabiu 1569 Dywany
Kaszmir
Kaszmir 827 Dywany
China jedwab
China jedwab 345 Dywany
Nain Seide
Nain Seide 14 Dywany
Kashan Seide
Kashan Seide 5 Dywany
Hereke
Hereke 200 Dywany
Dywany ekskluzywne

Dywany ekskluzywne

Szukasz ekskluzywnego luksusu? Te typy dywanów należą do perskich dywanów znanych na całym świecie z najwyższych standardów jakości. Obejmuje to nie tylko tradycyjne tkanie, które było udoskonalane z pokolenia na pokolenie, ale także ogromny wysiłek, umiejętności i najcenniejsze naturalne materiały. Niektóre z tych unikalnych dywanów zostały wykonane przez światowej sławy mistrzów tkania.

Pokaż wszystkie: Dywany ekskluzywne (6085)
Qum Jedwabiu
Qum Jedwabiu 1569 Dywany
Isfahan Luksus
Isfahan Luksus 670 Dywany
Nain 6La
Nain 6La 1373 Dywany
Tabriz 50/70/90 Raj
Tabriz 50/70/90 Raj 3443 Dywany
Antyczne dywany

Antyczne dywany

Powrót do tradycyjnych wartości i źródeł jest z pewnością częściowo przywoływany przez nasze szybko rozwijające się społeczeństwo i jego podejście do dóbr konsumpcyjnych. Zatem elementy o wartości emocjonalnej są ponownie doceniane za swój charakter i za to, że opowiadają pewną historię. To właśnie oferuje antyczny dywan. Na tej stronie znajdziesz perskie dywany, które doświadczyły dziesięcioleci historii, ale nadal są w świetnym stanie, tak by służyć Ci w Twoim domu przez wiele, wiele lat.

Pokaż wszystkie: Antyczne dywany (3056)
Sarough antyczny
Sarough antyczny 259 Dywany
Kashan Antyczny
Kashan Antyczny 200 Dywany
China antyczny
China antyczny 30 Dywany
Kerman Antyczny
Kerman Antyczny 114 Dywany
Usak
Usak 74 Dywany
Agra
Agra 9 Dywany
Nain

Nain

Tradycyjne dywany Nain należą do najpiękniejszych perskich dywanów na świecie i charakteryzują się oryginalnym, orientalnym wzornictwem. Są one produkowane w mieście o tej samej nazwie, Nain. Typowa niebiesko-biała kolorystyka, zazwyczaj z medalionem pośrodku tworzy bardzo elegancki efekt. Wysoka jakość tych pięknych dywanów Nain widoczna jest w materiale i nadzwyczaj wysokiej gęstości węzłów. Dywany są przynajmniej częściowo wykonane z jedwabiu i często mają gęstość ponad miliona węzłów.

Pokaż wszystkie: Nain (6268)
Nain 12La
Nain 12La 2035 Dywany
Nain 9La
Nain 9La 2998 Dywany
Nain 6La
Nain 6La 1373 Dywany
Habibian
Habibian 53 Dywany
Akhavan
Akhavan 3 Dywany
Indo Nain
Indo Nain 54 Dywany
Nain Seide
Nain Seide 14 Dywany
Kom

Kom

Najwyższa jakość, najlepsza wełna, często używany jedwab – to charakterystyka dywanów Qom (Qum). Te wspaniałe perskie dywany zaspokoją nawet bardzo wysokie oczekiwania. Jeśli szukasz luksusu, znajdziesz go tutaj. Dywany Qom są produkowane w jednym z najświętszych miast w Iranie, a czasami są wykonane w całości z najwyższej jakości (jedwabiu Qom ).

Pokaż wszystkie: Kom (2100)
Qum Kork
Qum Kork 516 Dywany
Qum Jedwabiu
Qum Jedwabiu 1569 Dywany
Tabriz

Tabriz

Piękny perski dywan Tabriz jest tkany ręcznie w północno-zachodnim Iranie, w rzemieślniczym mieście o tej samej nazwie, Tabriz, znanym również jako Tabriz. Tamtejsi producenci dywanów sięgają pokoleń wstecz, co czyni Tabriz jednym z najstarszych centrów dywanów na świecie. Popularnym towarem z Tabriz są również dywany ścienne, które są tkane z wielką starannością

Pokaż wszystkie: Tabriz (5015)
Tabriz Village
Tabriz Village 1046 Dywany
Tabriz 40Raj
Tabriz 40Raj 201 Dywany
Tabriz 50Raj
Tabriz 50Raj 3078 Dywany
Tabriz 60Raj
Tabriz 60Raj 288 Dywany
Tabriz 70Raj
Tabriz 70Raj 56 Dywany
Tabriz 80Raj
Tabriz 80Raj 19 Dywany
Indo Tabriz
Indo Tabriz 569 Dywany
Tabriz 90Raj
Tabriz 90Raj 2 Dywany
Tabriz Mahi
Tabriz Mahi 656 Dywany
Tabriz Gumbad
Tabriz Gumbad 14 Dywany
Tabriz Art
Tabriz Art 70 Dywany
Mohammad Hossein Benam
Mohammad Hossein Benam 0 Dywany
Tradycyjne dywany perskie i orientalne

Tradycyjne dywany perskie i orientalne

Odkryj ręcznie robione dywany z zapierającym dech wzornictwem. W naszej ofercie znajdziesz unikalne dywany niedostępne nigdzie indziej.

Pokaż wszystkie: Tradycyjne dywany perskie i orientalne (58179)
Tradycyjne perskie dywany
Tradycyjne perskie dywany 26410 Dywany
Dywany Nomaden / Dywany wiejskie
Dywany Nomaden / Dywany wiejskie 11152 Dywany
Gumbad / Golestan
Gumbad / Golestan 169 Dywany
Arijana / Mamluk
Arijana / Mamluk 3105 Dywany
Ziegler
Ziegler 6286 Dywany
Kelim
Kelim 8380 Dywany
Afghan / Pakistan
Afghan / Pakistan 12101 Dywany
Russia
Russia 203 Dywany
China
China 641 Dywany
Dywany indyjskie
Dywany indyjskie 3295 Dywany
Dywany jedwabne
Dywany jedwabne 2948 Dywany
Antyczne dywany
Antyczne dywany 3056 Dywany
Interior Design Rugs

Interior Design Rugs

Pokaż wszystkie: Interior Design Rugs (3815)
Dywany w stylu etno umeblowania
Dywany w stylu etno umeblowania 1989 Dywany
Greenery style Rugs
Greenery style Rugs 208 Dywany
Industrial Style Rugs
Industrial Style Rugs 209 Dywany
Dywany w stylu skandynawskim
Dywany w stylu skandynawskim 1326 Dywany
Boheme style rugs
Boheme style rugs 1151 Dywany
Dywany aksamitne meble
Dywany aksamitne meble 190 Dywany
Modern & selected by our interior designer
Modern & selected by our interior designer 447 Dywany
Country house style
Country house style 896 Dywany
Mediterranean style
Mediterranean style 919 Dywany
Baroque style
Baroque style 272 Dywany
rugs for the wall
rugs for the wall 631 Dywany
Klasyczny design

Klasyczny design

Fascynuje Cię wszystko co klasyczne - nie tylko jedna, konkretna era, ale wszystko to, czemu można przypisać klasyczny charakter? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz klasyczne produkcje i 100% ręczne wykonanie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Nie każdy potrzebuje nowoczesnych trendów. Niektórzy dostrzegają piękno w klasycznym wzornictwie. A może jesteś fanem współczesnego designu, ale marzysz o pojedynczym akcencie, którym byłby ręcznie pleciony dywan w klasycznym stylu? Cokolwiek by to nie było, nasze dywany o klasycznym wzorze mają wysoką jakość i najlepsze wykonanie dzięki ręcznym metodom tkania.

Pokaż wszystkie: Klasyczny design (42725)
Z medalion
Z medalion 27605 Dywany
Allover Design
Allover Design 12867 Dywany
Kwiatowy
Kwiatowy 25958 Dywany
Figuralne
Figuralne 911 Dywany
Pól
Pól 2389 Dywany
Geometryczne
Geometryczne 14438 Dywany
Nomadów
Nomadów 1761 Dywany
Drzewo życia
Drzewo życia 2060 Dywany
Wzór myśliwski
Wzór myśliwski 119 Dywany
Lustra szyku
Lustra szyku 713 Dywany
Duże ozdoby
Duże ozdoby 490 Dywany
Herati Design
Herati Design 8606 Dywany
Butejeghe
Butejeghe 121 Dywany
Nowoczesny Design

Nowoczesny Design

Współczesna moda nie stoi w miejscu. Ci, którzy pragną iść z duchem czasu, mogą pozostać w nowoczesnych realiach i wyrażać siebie poprzez adekwatny wystrój wnętrz. Nowoczesne orientalne dywany nadają pomieszczeniom ponadczasowego wydźwięku. Ich wpływ na wnętrze może być olbrzymi, w zależności od zgrania z pozostałymi elementami pomieszczenia. Wszystko zależy od Ciebie, zatem przekonaj się jak dobrze będą wyglądać Twoje wnętrza z naszymi ręcznie tkanymi, nowoczesnymi dywanami..

Pokaż wszystkie: Nowoczesny Design (14519)
Jeden kolor
Jeden kolor 2396 Dywany
W kratkę
W kratkę 2228 Dywany
Taśmy
Taśmy 6129 Dywany
Minimalistyczny design
Minimalistyczny design 3841 Dywany
Kolorowy wzór
Kolorowy wzór 1804 Dywany
Streszczenie
Streszczenie 2563 Dywany
Orientalne dekoracje

Orientalne dekoracje

Żywe kolory i wzornictwo dalekiego wschodu w charakterystyczny sposób pobudzają wyobraźnię. Jeśli działają też w taki sposób na Ciebie, to ręcznie tkany gobelin lub siedzisko Kelim mogą przypaść Ci do gustu.

Klimat dalekiego wschodu jest szczególny i trudny do uchwycenia. Czy to dzięki harmoni barw czy może fascynującej, długoletniej tradycji, którą widać w każdym dziele? Wiemy jedno - orientalne dywany trudno jest porównać z jakimikolwiek innymi, a ich wpływ na wnętrze jest ogromny. I Ty wprowadź element orientu do swojego domu.

Pokaż wszystkie: Orientalne dekoracje (578)
Dywany Obrazkowye
Dywany Obrazkowye 475 Dywany
Kilim & Poszewki Orientalne
Kilim & Poszewki Orientalne 165 Dywany
Oferty specjalne

Oferty specjalne

Z naszego asortymentu obejmującego ponad 60 000 unikalnych egzemplarzy, zawsze prezentujemy regularnie zmieniający się wybór naszych gwarantowanych ręcznie robionych dywanów orientalnych, które tymczasowo oferujemy w szczególnie obniżonej cenie.

Pokaż wszystkie: Oferty specjalne (20919)

Nain Trading używa plików cookie, aby zapewnić niezawodne i bezpieczne działanie naszych witryn oraz wyświetlać odpowiednie treści i spersonalizowane oferty.
Jeśli klikniesz „OK”, możemy udostępniać dane zebrane za pomocą plików cookie stronom trzecim (naszym partnerom marketingowym). Jeśli nie chcesz zgadzać się, ograniczamy się do niezbędnych plików cookie. Więcej szczegółów i wszystkie opcje można znaleźć w "Ustawienia". Możesz je dostosować później w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą Polityka prywatności.