Loading
Accept
Kształt:
Wszystkie
kolory:
  • Wszystkie
Długość cm cm ft
Szerokość cm cm ft
Cena: (PLN)
Change to another type of carpet
Closing
Result: 28471 Carpets
Sortuj według
Show:
28471 Carpets

Zamów Swój orientalny dywan w niskich cenach online, u Nain Trading!

W naszym sklepie w Hamburgu można znaleźć, na ponad 20.000 metrów kwadratowych, ręcznie tkane perskie i orientalne dywany w najniższych cenach, możesz również zamówić je online. U nas dostaniesz dopasowany, wymarzony dywan, do Twojego stylu wnętrza. Czy klasyczne dywany jak dywany Nain, dywany Isfahan, dywany Tabriz, dywany Ziegler, dywany Moud, dywany Bijar lub nowoczesne dywany jak perski Gabbeh, Indo Gabbeh i nowoczesne dywany Ziegler, w naszej szerokiej ofercie znajdziesz wszystko. Ponadto oferujemy Państwu ekskluzywne i antyczne dywany, które zachwycą miłośników i kolekcjonerów. Są to zabytkowe amerikan Sarouk dywany, ekskluzywne jedwabne dywany Kom i wysokiej jakości Isfahan, Nain i Tabriz dywany.

Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i zamów już teraz u nas online Swoje orientalne dywany. Oprócz bezkonkurencyjnej ceny, istnieje wiele innych powodów, aby kupić u Nain Trading:

  • Trusted Shops certyfikat
  • 31-dniowe prawo odstąpienia od umowy
  • dziesięć bezpiecznych opcji płatności
  • Certyfikat Autentyczności
  • szybka dostawa do domu.

W przypadku pytań dotyczących naszych orientalnych dywanów, możesz się chętnie z nami skontaktować. Jesteśmy pewni, że przekonamy Państwo naszą indywidualną obsługą i naszą wyjątkową ofertą!